Vydejte se s námi
na dovolenou v karavanu

stačí Vám po celé EU řidičský průkaz skupiny B

vyberte karavan

Známe ty nejlepší
kempy v Evropě

najít kemp

Vydejte se s námi

na dovolenou v karavanu

11. sezóna začala, máme pro Vás novinky

I tento rok jsme připravili novinky do naší půjčovny.

Máme nové obytné auto s nástavbou Benimar Tessoro 463 na podvozku Ford s automatickou převodovkou pro 5 osob.

Další novinka je luxusně vybavený přívěs Weinsberg 505FDK s prostorným WC, se solárním dobíjením a elektrickým pojezdem pro 4-6 osob.

 

Vždy čisté, voňavé a perfektně připravené pro Vaše cesty

 

  

Jsme malá rodinná půjčovna karavanů, vše děláme s radostí pro Vaši radost. Sami jsme aktivní karavanisté, máme nepřeberné množství zážitků veselých i nepříjemných.

Klidně se ptejte, my odpovíme ...

Karavany, jsou připraveny pro cestování i nezávisle na kempech. Jsou vybaveny vlastním zdrojem energie pro vaření, svícení, topení, mytí se, vhodné pro zastavení kdekoli.

K dispozici jsou kompaktní karavany Weinsgebr 390QD s nízkou provozní hmotností pro 2-4 osoby a větší karavany Weinsberg a Knaus určené až pro 6 osob.

Dále máme v nabídce plně vybavený obytný automobil Knaus 650DG (r.v. 2018) pro 4 až 6 osob a vozidlo Weinsberg CaraSuite 700ME pro 4-5osob na jízdu i spánek. Nově Benimar Tessoro 463 pro 5 osob, s automatickou převodovkou, plynovou troubou s grilem a spoustou vychytávek, díky kterým bude dovolená ještě pohodlnější.

 

Jedeme v tom s Vámi již 11. sezón. I nadále máme připravený dárek ke každému vypůjčenému karavanu. Jedinečná káva Drip it, kterou si připravíte jednoduše i na cestách. S každým karavanem dostanete ochutnávkový mix káv Drip it.

 

Můžu řídit auto s karavanem?Častý dotaz týkající se řidičského průkazu.

Celkové hmotnosti našich přívěsů nepřesahují 1350 kg a pokud maximální technicky přípustná hmotnost celé soupravy
(auto + obytný přívěs)
nepřesáhne 3500 kg, stačí Vám po celé EU řidičský průkaz skupiny B. V případě, že souprava má vyšší hmotnost než 3500kg, ale nepřevyšuje 4250kg, stačí rozšíření ŘP podle paragrafu 96, musíte sice absovovat v autoškole, ale jedná se jen o praktickou zkoušku. Pokud souprava přesáhne hmotnost 4250kg musíte mít řidičský průkaz B + E.

V ceně půjčovného

rychlovarná konvice, sada hrnců, pánvička, sada talířů, hrnků a pohárů, příbory, 2 ostré nože, škrabka, otevírák, kuchyňské náčiní, zapalovač, smetáček, lopatka, utěrka, ručník, prostředky na mytí nádobí (saponát, houbička, písek), šňůra na prádlo, kolíčky, ramínka, sáčky do odpadkového koše, chemie pro WC, toaletní papír 2-3role, schůdek, připojovací kabel 25-50m, redukce pro připojení z běžné zásuvky 230V, PB láhev s náplní, havarijní pojištění.

Výbava na přání

za příplatky uvedené v ceníku můžete mít dále k dispozici nosič pro jízdní kola, přídavnou nádrž na vodu, LCD TV, přídavná zrcátka, toaletní papír navíc, kempingové vybavení  - židle, stolek, stanový přístřešek, redukce 7/13 pólů pro připojení přívěsu

Novinky, články z cest a zajímavosti

Tip na prodloužený víkend

Publikováno: 19.7.2017 | Autor: Holas Martin

SLOVINSKO ...Praha - Bled cca 600km

SLOVINSKO ...Praha - Bled cca 600km
Bledské jezero, Bohinjské jezero, soutěsky Vintgar a Pokljuška
Kemp: http://sobec.si/eng/

Zobrazit všechny