Vydejte se s námi
na dovolenou v karavanu

stačí Vám po celé EU řidičský průkaz skupiny B

vyberte karavan

Známe ty nejlepší
kempy v Evropě

najít kemp

Vydejte se s námi

na dovolenou v karavanu

13. sezóna začala, máme pro Vás novinky

Jedeme v tom spolu již 13. sezón. Pevně věříme, že situace s cestováním se uklidní a rok 2022 už bude pro nás cestovatele přívětivější. I my jsme zavedli několik důležitých opatření, aby půjčování bylo bezpečné. Každý karavan po návratu projde důkladnou očistou a desinfekcí pomocí výkoných ozónových generátorů.

I nadále máme připravený dárek ke každému vypůjčenému karavanu. Jedinečná káva Drip it, kterou si připravíte jednoduše i na cestách. S každým karavanem dostanete ochutnávkový mix káv Drip it.

Dripit

  

A to není vše! Spolupracujeme s Rybízák.cz a tak pro Vás máme do každého karavanu Čůčo na dovču!!!

I tento rok jsme připravili novinky do naší půjčovny.

Máme nové luxusně vybavené obytné přívěsy Weinsberg 505FDK a 506FDK s prostorným WC, se solárním dobíjením a elektrickým pojezdem pro 4-6 osob.

 

Vždy čisté, voňavé a perfektně připravené pro Vaše cesty

 

  

Jsme malá rodinná půjčovna karavanů, vše děláme s radostí pro Vaši radost. Sami jsme aktivní karavanisté, máme nepřeberné množství zážitků veselých i nepříjemných.

Klidně se ptejte, my odpovíme ...

Karavany, jsou připraveny pro cestování i nezávisle na kempech. Jsou vybaveny vlastním zdrojem energie pro vaření, svícení, topení, mytí se, vhodné pro zastavení kdekoli.

K dispozici jsou kompaktní karavany Weinsberg 390QD s nízkou maximální hmotností 1100kg pro 2-4 osoby a větší karavany Weinsberg a Knaus určené až pro 6 osob.

Dále máme v nabídce plně vybavený obytný automobil Knaus 650DG (r.v. 2018) pro 4 až 6 osob a vozidlo Weinsberg CaraSuite 700ME pro 4-5osob na jízdu i spánek. Benimar Tessoro 463 pro 5 osob, s automatickou převodovkou, plynovou troubou s grilem a spoustou vychytávek, díky kterým bude dovolená ještě pohodlnější.

 

 

Můžu řídit auto s karavanem?Častý dotaz týkající se řidičského průkazu.

Pokud maximální technicky přípustná hmotnost celé soupravy (auto + obytný přívěs)
nepřesáhne 3500 kg, stačí Vám po celé EU řidičský průkaz skupiny B. V případě, že souprava má vyšší hmotnost než 3500kg, ale nepřevyšuje 4250kg, stačí rozšíření ŘP podle paragrafu 96, musíte sice absovovat v autoškole, ale jedná se jen o praktickou zkoušku. Pokud souprava přesáhne hmotnost 4250kg musíte mít řidičský průkaz B + E.

V ceně půjčovného

rychlovarná konvice, sada hrnců, pánvička, sada talířů, hrnků a pohárů, příbory, 2 ostré nože, škrabka, otevírák, kuchyňské náčiní, zapalovač, smetáček, lopatka, utěrka, ručník, prostředky na mytí nádobí (saponát, houbička, písek), šňůra na prádlo, kolíčky, ramínka, sáčky do odpadkového koše, chemie pro WC, toaletní papír 2-3role, schůdek, připojovací kabel 25-50m, redukce pro připojení z běžné zásuvky 230V, PB láhev s náplní, havarijní pojištění.

Výbava na přání

za příplatky uvedené v ceníku můžete mít dále k dispozici nosič pro jízdní kola, přídavnou nádrž na vodu, LCD TV, přídavná zrcátka, toaletní papír navíc, kempingové vybavení  - židle, stolek, stanový přístřešek, redukce 7/13 pólů pro připojení přívěsu

Novinky, články z cest a zajímavosti

Na cesty s kávou Drip it

Káva Drip it jako dárek

 

více zde

Tip na prodloužený víkend

SLOVINSKO ...Praha - Bled cca 600km

více zde

Výlet na Bastei a hrad Hohnstein

Projděte dvacetikilometrový okruh severní části Národního parku Saské Švýcarsko, čeká Vás jenom to nejlepší – lázeňské město Kurorth Rathen, skalní most Bastei a hrad Hohnsteinu.

více zde

Fotky z cest

Fotky z našich cest..

více zde
Zobrazit všechny