Vydejte se s námi
na dovolenou v karavanu

stačí Vám po celé EU řidičský průkaz skupiny B

vyberte karavan

Známe ty nejlepší
kempy v Evropě

najít kemp

Vydejte se s námi

na dovolenou v karavanu

Vždy čisté, voňavé a perfektně připravené pro Vaše cesty

Jsme malá rodinná půjčovna obytných přívěsů, vše děláme s radostí pro Vaši radost. Sami jsme aktivní karavanisté, máme nepřeberné množství zážitků veselých i nepříjemných.
Klidně se ptejte, my odpovíme ...

Karavany, jsou připraveny pro cestování i nezávisle na kempech. Jsou vybaveny vlastním zdrojem energie pro vaření, svícení, topení, mytí se, vhodné pro zastavení kdekoli.

K dispozici jsou kompaktní karavany Eifelland s nízkou provozní hmotností pro 2-4 osoby a větší karavany Weinsberg a Knaus určené až pro 6 osob.

Můžu řídit auto s karavanem?Častý dotaz týkající se řidičského průkazu.

Celkové hmotnosti našich přívěsů nepřesahují 1350 kg a pokud maximální technicky přípustná hmotnost celé soupravy
(auto + obytný přívěs)
nepřesáhne 3500 kg, stačí Vám po celé EU řidičský průkaz skupiny B. V případě, že souprava má vyšší hmotnost než 3500kg, ale nepřevyšuje 4250kg, stačí rozšíření ŘP podle paragrafu 96, musíte sice absovovat v autoškole, ale jedná se jen o praktickou zkoušku. Pokud souprava přesáhne hmotnost 4250kg musíte mít řidičský průkaz B + E.

V ceně půjčovného

rychlovarná konvice, sada hrnců, pánvička, sada talířů, hrnků a pohárů, džbán na vodu, příbory, 2 ostré nože, škrabka, otvírák, kuchyňské náčiní, zapalovač, smetáček, lopatka, utěrka, ručník, prostředky na mytí nádobí (saponát, houbička, písek), šňůra na prádlo, kolíčky, ramínka, sáčky do odpadkového koše, chemie pro WC, 1 role papíru, schůdek, připojovací kabel 25-50m, redukce pro připojení z běžné zásuvky 230V, PB láhev s náplní, havarijní pojištění.

Výbava na přání

za příplatky uvedené v ceníku můžete mít dále k dispozici nosič pro 2 jízdní kola, přídavná nádrž na vodu 20l, 19” LCD TV, přídavná zrcátka, toaletní papír navíc, kempingové vybavení  - 4 židle, stolek, stanový přístřešek, redukce 7/13 pólů pro připojení přívěsu

Novinky, články z cest a zajímavosti

Tip na prodloužený víkend

SLOVINSKO ...Praha - Bled cca 600km

Fotka uživatele Kempcar - půjčovna karavanů Kladno.

více zde

Výlet na Bastei a hrad Hohnstein

Projděte dvacetikilometrový okruh severní části Národního parku Saské Švýcarsko, čeká Vás jenom to nejlepší – lázeňské město Kurorth Rathen, skalní most Bastei a hrad Hohnsteinu.

 

více zde

Fotky z cest

Fotky z našich cest...

více zde
Zobrazit všechny